![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/deste_toplanti_kapak.jpg)
Destek Birimlerimizin 1. Ara Tatil Eğitim Ve Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı
17 Kasım 2021![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/kayak_kapak.jpg)
Öğrencimiz Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı
7 Ocak 2022![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/edirne_kapak_1-962x480.jpg)
Sporcumuz Gümüş Madalya Kazandı
17-18-19 Aralık 2021 tarihinde Edirne İlinde gerçekleşen Türkiye Yüzme Federasyonu 12 Yaş Türkiye Finallerine SÜREL SPOR KULÜBÜ adina katılan sporcumuz Tahsin Ufuk Çetin yüzmüş olduğu teknik ve mesafelerde; 50 metre sırtüstü (A1) ve 50 metre serbest (A2) barajlarini geçerek gümüş madalya almaya hak kazanmıştır. Sporcumuzu ve antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
17-18-19 Aralık 2021 tarihinde Edirne İlinde gerçekleşen Türkiye Yüzme Federasyonu 12 Yaş Türkiye Finallerine SÜREL SPOR KULÜBÜ adina katılan sporcumuz Tahsin Ufuk Çetin yüzmüş olduğu teknik ve mesafelerde; 50 metre sırtüstü (A1) ve 50 metre serbest (A2) barajlarini geçerek gümüş madalya almaya hak kazanmıştır. Sporcumuzu ve antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.