Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Eskişehir Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

AD SOYAD BRANŞ İLETİŞİM
Esin Keskin Okul Müdürü Ve Genel Koordinatör [email protected]
Caner Umur Anaokulu Ve İlkokul Müdürü [email protected]
Ödül Elif Altaşer

Lise Müdür Yardımcısı [email protected]
Esin Öztaş Ortaokul Müdür Yardımcısı esin.oztas.tedeskisehir.k12.tr
Kübra Burcu Abbas İlkokul Müdür Yardımcısı [email protected]
Birgül Gürsoy Pakkan Anaokulu Müdür Yardımcısı [email protected]
Bilge Kağan Bıkmaz Lise – PDR [email protected]
Ezgi Azizoğlu Ortaokul – PDR [email protected]
Yasemin Gültekin İlkokul – PDR [email protected]
Merve Üstün Anaokulu – PDR [email protected]
Filiz Kul Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Hidayet Zeynep İşalır Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Figen Uzun Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Mehrezad Topraklı Sucuoğlu Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Ezgi Solmaz Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Gamze Öztürk Okul Öncesi Öğretmeni [email protected]
Fatma Gün Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Hülya Melemen Ertoğan Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Yasemin Coşkun Dayan Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Melike Angı Balkan Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Dilek Kıymaz Arıkan Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Ayşegül Pişkinel Okul Öncesi Usta Öğreticisi [email protected]
Ayşe Öztürk Sınıf Öğretmeni [email protected]
Muhsin Aktaş Sınıf Öğretmeni [email protected]

Elif Ecem Saylan

Sınıf Öğretmeni [email protected]

Filiz Bulut Al

Sınıf Öğretmeni [email protected]
Senem Topçu İbileme Sınıf Öğretmeni [email protected]
Hale Kırtaş Sınıf Öğretmeni [email protected]
Alime Büyüktaş Sınıf Öğretmeni [email protected]
Filiz Uzun Sınıf Öğretmeni [email protected]
Özlem Topbaşoğlu Sınıf Öğretmeni [email protected]
Türkan Uysal Sınıf Öğretmeni [email protected]
Selcen Tuğba Aytaş sınıf Öğretmeni [email protected]
Ezgi İdemen Hazar Sınıf Öğretmeni [email protected]
Hazal Ateş Sınıf Öğretmeni [email protected]
Saime Timurçin Türkçe Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Esra Yılmaz Türkçe Öğretmeni [email protected]
Özgün Okur Türkçe Öğretmeni [email protected]
Gülay Sadıkoğlu Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Evren Kurt Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni [email protected]
Süreyya Taşyürek Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni [email protected]
Benek Tok Karakaş matematik Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Pınar Ökter Matematik Öğretmeni [email protected]
Emine Sezen Pacci Matematik Öğretmeni [email protected]
Çisem Duru Matematik Öğretmeni [email protected]
Cengizhan Pınar Matematik Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Nizam Doğan Çınar Matematik Öğretmeni [email protected]
Sena kurt Matematik Öğretmeni [email protected]
H. Barış Gürşahbaz Matematik Öğretmeni [email protected]
Yeliz Yenigelen Matematik Öğretmeni [email protected]
Melike Ünal Şenol Matematik Öğretmeni [email protected]
Mustafa Ürün Fen Ve Teknoloji Öğretmeni [email protected]
Yasin Yunus Eren Fen Ve Teknoloji Öğretmeni [email protected]
Abdullah İlker Özel Fizik Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Serkan Kapucu Kimya Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Sibel Pakdil Kimya Öğretmeni [email protected]
Kübra Keskin Biyoloji Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Nurcan Beler Biyoloji Öğretmeni [email protected]
Deniz Sevimli Sosyal Bilgiler Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Gönül Dinç Sosyal Bilgiler Öğretmeni [email protected]
Cafer Deniz Ergölen Tarih Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Kader Çakıroğlu Tarih Öğretmeni [email protected]
Duygu Benli Coğrafya Öğretmeni (ZümreBaşkanı) [email protected]
Meryem Tuncer Coğrafya Öğretmeni [email protected]
Kağan Uzuner Felsefe Öğretmeni [email protected]
Lale Tiryaki İngilizce Öğretmeni (Bölüm Başkanı) [email protected]
Merve Oruç İngilizce Öğretmeni @tedeskisehir.k12.tr
Meral Türkmen İngilizce Öğretmeni (İ.O. Zümre Başkanı) [email protected]
Simge Pınar Kolukısa İngilizce Öğretmeni [email protected]
Buket Yüksel Baltacı İngilizce Öğretmeni [email protected]
Albina Kayaalp İngilizce Öğretmeni [email protected]
Angela Marcela İngilizce Öğretmeni [email protected]
Buket Ak İngilizce Öğretmeni [email protected]
Melda Akbay Çağlayan İngilizce Öğretmeni (O.O. Zümre Başkanı) [email protected]
Abdennasser Brahimi İngilizce Öğretmeni [email protected]
Metin Ak İngilizce Öğretmeni [email protected]
Melike Kızılkaya İngilizce Öğretmeni [email protected]
Berfin Tamay Erdoğan İngilizce Öğretmeni [email protected]
Şevkiye Ersoy İngilizce Öğretmeni [email protected]
Anıl Arman Dülger İngilizce Öğretmeni [email protected]
Elif Aydınalp İngilizce Öğretmeni [email protected]
Aysel Erdik Almanca Öğretmeni [email protected]
Şükriye Sezer Almanca Öğretmeni [email protected]
Onat Doğu Yazıcı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
Şevkiye Bahar Berkay Görsel Sanatlar Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Haluk Aykol Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
Burcu Aksu Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
Rahime Türkü Çolak Görsel Sanatlar Öğretmeni [email protected]
Merve Kanca Doğan Müzik Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Beste Gürmenekşe Müzik Öğretmeni [email protected]
Sevde Makinaci Aksoylu Müzik Öğretmeni [email protected]
Nursen Mutlu Beden Eğitimi Öğretmeni (Zümre Başkanı) [email protected]
Pınar Dalgın Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Ali Gökhan Alkan Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Hakan Öztürk Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Özgür Soytekin Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Canan Ertoğan Turgut Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Volkan Gönül Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
İsmail Şahin Yüzme Antrenörü [email protected]
Ercümen Enes Koluman Yüzme Antrenörü [email protected]
Tevfik Kılıçaslan Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni [email protected]
Selim Geçek Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni [email protected]
Fatma Mete Bilişim Teknolojileri Usta Öğreticisi [email protected]
Ekrem Borazan Karikatür Usta Öğreticisi [email protected]
Halil Ahmet Gökaydın Tiyatro Usta Öğreticisi [email protected]
Emine Ayverdi Halk Oyunları USta Öğreticisi [email protected]
Emel Aydemir Satranç Usta Öğreticisi [email protected]
Yüksel Memiş Ölçme Ve Değerlendirme Uzmanı [email protected]

Ansolon