![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/5-1.jpg)
TED Eskişehir Kolejinde Otizm Farkındalık Günü
2 Nisan 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/DSC_0007.jpg)
Gençlik Ve Güvenli Gelecek
7 Nisan 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/3-900x480.jpeg)
Öğrencilerimiz Okçuluk Yarışmalarında
Okul sporları kapsamında, 2 Nisan tarihinde Anadolu Üniversitesi 2 Eylül kampüsünde yapılan okçuluk yarışmalarında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz Ata Bora Türkkan ve Enes Batuhan Karabakan’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Okul sporları kapsamında, 2 Nisan tarihinde Anadolu Üniversitesi 2 Eylül kampüsünde yapılan okçuluk yarışmalarında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz Ata Bora Türkkan ve Enes Batuhan Karabakan’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.