![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/resim_kapak.jpg)
7. Sınıf Öğrencimiz Resim Yarışmasında İl İkincisi Oldu
23 Kasım 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/duyu_organlari_kapak.jpg)
4 Yaş Turkuaz Sınıf Eğlenerek Öğrendi
25 Kasım 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/mmsesi_kapak-960x480.jpg)
5 Yaş Gruplarımız M-m Sesi Tanıma Çalışmalarını Tamamladılar
5 yaş gruplarımız; Yeşil, Turuncu ve Lila Sınıf Sesler Adasından eğlenceli M-m sesi tanıma çalışmalarını tamamladılar. "Mmmm ne kadar lezzetli bir mantar" 🍄 Aaa burada M-m sesi ile başlayan neler var? Mandalina 🍊 Mavi 🎈Mikrofon 🎤 ve bir Makas ✂ Yaşasın M-m sesii
5 yaş gruplarımız; Yeşil, Turuncu ve Lila Sınıf Sesler Adasından eğlenceli M-m sesi tanıma çalışmalarını tamamladılar. "Mmmm ne kadar lezzetli bir mantar" 🍄 Aaa burada M-m sesi ile başlayan neler var? Mandalina 🍊 Mavi 🎈Mikrofon 🎤 ve bir Makas ✂ Yaşasın M-m sesii