LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Lise Öğretmenlerimiz
  Bilge Kağan Bıkmaz
BİLGE KAĞAN BIKMAZ
REHBER ÖĞRETMEN
kagan.bikmaz@tedeskisehir.k12.tr
 
Evren Kurt
EVREN KURT
EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
evren.kurt@tedeskisehir.k12.tr
Gülay Sadıkoğlu
GÜLAY SADIKOĞLU
EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
gulay.sadikoglu@tedeskisehir.k12.tr
Süreyya Taşyürek
SÜREYYA TAŞYÜREK
EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
sureyya.tasyurek@tedeskisehir.k12.tr
Cengizhan Pınar
CENGİZHAN PINAR
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
cengizhan.pinar@tedeskisehir.k12.tr
Sena Kurt
SENA KURT
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
sena.kurt@tedeskisehir.k12.tr
Barış Gürşahbaz
BARIŞ GÜRŞAHBAZ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
baris.gursahbaz@tedeskisehir.k12.tr
Nizam Doğan Çınar
NİZAM DOĞAN ÇINAR
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
nizam.cinar@tedeskisehir.k12.tr
Melike Ünal
MELİKE ÜNAL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
melike.unal@tedeskisehir.k12.tr
Yeliz Yenigelen
YELİZ YENİGELEN
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
yeliz.yenigelen@tedeskisehir.k12.tr
Kübra Keskin
KÜBRA KESKİN
BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
kubra.keskin@tedeskisehir.k12.tr
Nurcan Beler
NURCAN BELER
BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
nurcan.beler@tedeskisehir.k12.tr
Serkan Kapucu
SERKAN KAPUCU
KİMYA ÖĞRETMENİ
serkan.kapucu@tedeskisehir.k12.tr
Sibel Pakdil
SİBEL PAKDİL
KİMYA ÖĞRETMENİ
sibel.pakdil@tedeskisehir.k12.tr
Abdullah İlker Özel
ABDULLAH İLKER ÖZEL
FİZİK ÖĞRETMENİ
abdullah.ozel@tedeskisehir.k12.tr
Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
FELSEFE ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr
Feyza Demirtaş
FEYZA DEMİRTAŞ
FİZİK ÖĞRETMENİ
feyza.demirtas@tedeskisehir.k12.tr
Duygu Benli
DUYGU BENLİ
COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
duygu.benli@tedeskisehir.k12.tr
Meryem Tuncer
MERYEM TUNCER
COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
meryem.tuncer@tedeskisehir.k12.tr
Kader Çakıroğlu
KADER ÇAKIROĞLU
TARİH ÖĞRETMENİ
kader.cakiroglu@tedeskisehir.k12.tr
Cafer Deniz Ergölen
CAFER DENİZ ERGÖLEN
TARİH ÖĞRETMENİ
deniz.ergolen@tedeskisehir.k12.tr
Lale Tiryaki
LALE TİRYAKİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
lale.tiryaki@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Ersoy
ŞEVKİYE ERSOY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
sevkiye.ersoy@tedeskisehir.k12.tr
Metin Ak
METİN AK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
metin.ak@tedeskisehir.k12.tr
Abdennasser Brahimi
ABDENNASSER BRAHİMİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
abdennasser.brahimi@tedeskisehir.k12.tr
Arman Anıl Dülger
ARMAN ANIL DÜLGER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
arman.dulger@tedeskisehir.k12.tr
Aysel Erdik
AYSEL ERDİK
ALMANCA ÖĞRETMENİ
aysel.erdik@tedeskisehir.k12.tr
Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr
Beste Gürmenekşe
BESTE GÜRMENEKŞE
MÜZİK ÖĞRETMENİ
beste.gurmenekse@tedeskisehir.k12.tr
Sevde Makineci Aksoylu
SEVDE MAKİNECİ AKSOYLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
sevde.aksoylu@tedeskisehir.k12.tr
Ali Aksoy
ALİ AKSOY
DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ 
ali.aksoy@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
bahar.berkay@tedeskisehir.k12.tr
Haluk Aykol
HALUK AYKOL
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
haluk.aykol@tedeskisehir.k12.tr
Özgür Soytekin
ÖZGÜR SOYTEKİN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgur.soytekin@tedeskisehir.k12.tr
Canan Ertoğan
CANAN ERTOĞAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
canan.ertogan@tedeskisehir.k12.tr
Gökhan Alkan
ALİ GÖKHAN ALKAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
gokhan.alkan@tedeskisehir.k12.tr
Pınar Dalgın
PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr
  Yüksel Memiş
YÜKSEL MEMİŞ
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME
yuksel.memis@tedeskisehir.k12.tr
 
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok E-Okul    
Sag ok İnsan Kaynakları        
Sag ok Burs Sistemleri        
         
  K12.NET Eco-School BTEC Edinburgh's Okulda Diyabet  
           
 
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr