Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 İLKOKUL ÖĞRETMEN KADROMUZ
İrfan Bilgiç
İRFAN BİLGİÇ
1/A SINIF ÖĞRETMENİ
irfan.bilgic@tedeskisehir.k12.tr

Muhsin Aktaş
MUHSİN AKTAŞ
1/B SINIF ÖĞRETMENİ
muhsin.aktas@tedeskisehir.k12.tr

Ayşe Öztürk
AYŞE ÖZTÜRK
1/C SINIF ÖĞRETMENİ
ayse.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Bulu Al
FİLİZ BULUT AL
2/A SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.al@tedeskisehir.k12.tr
Gönül Tekcan
GÖNÜL TEKCAN
2/B SINIF ÖĞRETMENİ

gonul.tekcan@tedeskisehir.k12.tr
Gülseren Hanım Baldemir
GÜLSEREN HANIM BALDEMİR
2/C SINIF ÖĞRETMENİ

gulseren.baldemir@tedeskisehir.k12.tr
dsc_082_107
SERPİL SEVİNÇ
3/A SINIF ÖĞRETMENİ
serpil.sevinc@tedeskisehir.k12.tr
Ertan Karayel
ERTAN KARAYEL
3/B SINIF ÖĞRETMENİ

ertan.karayel@tedeskisehir.k12.tr
Alime Büyüktaş
ALİME BÜYÜKTAŞ
3/C SINIF ÖĞRETMENİ
alime.buyuktas@tedeskisehir.k12.tr
Esen Şatır
ESEN ŞATIR
3/D SINIF ÖĞRETMENİ
esen.satir@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Uzun
FİLİZ UZUN
4 /A SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.uzun@tedeskisehir.k12.tr
Başak Yurtsever
BAŞAK YURTSEVER
4/B SINIF ÖĞRETMENİ
basak.yurtsever@tedeskisehir.k12.tr

dsc_046_107
TÜRKAN UYSAL
4/C SINIF ÖĞRETMENİ
turkan.uysal@tedeskisehir.k12.tr

Meral Albayrak Türkmen
MERAL ALBAYRAK TÜRKMEN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
meral.turkmen@tedeskisehir.k12.tr

Melda Akbay
MELDA AKBAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

melda.akbay@tedeskisehir.k12.tr

Pelin Kaya
PELİN KAYA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

pelin.kaya@tedeskisehir.k12.tr

Hacer Ballı
HACER BALLI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

hacer.balli@tedeskisehir.k12.tr
Ayşegül SARIYER HÜRLER
AYŞEGÜL SARIYER HÜRLER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

aysegul.hurler@tedeskisehir.k12.tr
Tuğçe Alkan
TUĞÇE ALKAN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

tugce.alkan@tedeskisehir.k12.tr
dsc_027_107
CHRISTA DERRICO
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
christa.derrico@tedeskisehir.k12.tr

Tuğba Börek
TUĞBA BÖREK 
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
tugba.borek@tedeskisehir.k12.tr

Nurgül Aşan
NURGÜL ASAN 
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ
nurgul.asan@tedeskisehir.k12.tr

Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ
sevkiye.berkay@tedeskisehir.k12.tr

Sonay Niğdelioğlu
SONAY NİĞDELİOĞLU
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
sonay.nigdelioglu@tedeskisehir.k12.tr

Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr

Merve Kanca
SEVDE AKSOYLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
sevde.aksoylu@tedeskisehir.k12.tr

Fatih Şener
FATİH ŞENER
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ

fatih.sener@tedeskisehir.k12.tr

Soner Çiçekel
SONER ÇİÇEKEL
BEDEN EĞİTİMİ 
VE SPOR ÖĞRETMENİ
soner.cicekel@tedeskisehir.k12.tr

Pınar Dalgın
PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
 ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr

Özgün Sucuoğlu
ÖZGÜN SUCUOĞLU
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgun.sucuoglu@tedeskisehir.k12.tr
Emel Aydemir
EMEL AYDEMİR
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
emel.aydemir@tedeskisehir.k12.tr
Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr

Ezgi Temur
EZGİ TEMUR
HALK OYUNLARI ÖĞRETMENİ
ezgi.temur@tedeskisehir.k12.tr 
Ferhat Yıldız
 FERHAT YILDIZ
DRAMA ÖĞRETMENİ
ferhat.yildiz@tedeskisehir.k12.tr 
Yasemin Gültekin
YASEMİN GÜLTEKİN
REHBER ÖĞRETMEN
yasemin.gultekin@tedeskisehir.k12.tr
 
     

   
© Copyright 2008 TED Eskişehir Koleji
Aktif Ziyaretçi : 7