Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 İLKOKUL ÖĞRETMEN KADROMUZ
Türkan Uysal
TÜRKAN UYSAL
1-A SINIF ÖĞRETMENİ
turkan.uysal@tedeskisehir.k12.tr
Selcen Tuğba Sapmaz
SELCEN TUĞBA SAPMAZ
1-B SINIF ÖĞRETMENİ
selcen.sapmaz@tedeskisehir.k12.tr
İrfan Bilgiç
İRFAN BİLGİÇ
2-A SINIF ÖĞRETMENİ
irfan.bilgic@tedeskisehir.k12.tr
Muhsin Aktaş
MUHSİN AKTAŞ
2-B SINIF ÖĞRETMENİ
muhsin.aktas@tedeskisehir.k12.tr
Ayşe Öztürk
AYŞE ÖZTÜRK
2-C SINIF ÖĞRETMENİ
ayse.ozturk@tedeskisehir.k12.tr

Filiz Bulu Al
FİLİZ BULUT AL
3-A SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.al@tedeskisehir.k12.tr

Gönül Tekcan
GÖNÜL TEKCAN
3-B SINIF ÖĞRETMENİ
gonul.tekcan@tedeskisehir.k12.tr
Gülseren Hanım Baldemir
GÜLSEREN HANIM BALDEMİR
3-C SINIF ÖĞRETMENİ

gulseren.baldemir@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Uzun
FİLİZ UZUN
4-A SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.uzun@tedeskisehir.k12.tr
Ertan Karayel
ERTAN KARAYEL
4-B SINIF ÖĞRETMENİ

ertan.karayel@tedeskisehir.k12.tr
Alime Büyüktaş
ALİME BÜYÜKTAŞ
4-C SINIF ÖĞRETMENİ
alime.buyuktas@tedeskisehir.k12.tr
Esen Şatır
ESEN ŞATIR
4-D SINIF ÖĞRETMENİ
esen.satir@tedeskisehir.k12.tr
Tuğba Börek
TUĞBA BÖREK 
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
tugba.borek@tedeskisehir.k12.tr
Melda Akbay
MELDA AKBAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

melda.akbay@tedeskisehir.k12.tr
Elif Özlü
ELİF ÖZLÜ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
elif.ozlu@tedeskisehir.k12.tr
BUKET YÜKSEL BALTACI
BUKET YÜKSEL BALTACI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
buket.baltaci@tedeskisehir.k12.tr
Simge Pınar Kolukısa
SİMGE PINAR KOLUKISA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
simge.kolukisa@tedeskisehir.k12.tr
Merve Nur Bayrakdar
MERVE NUR BAYRAKDAR
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
merve.bayrakdar@tedeskisehir.k12.tr
Fadime Arzu Keskin
ARZU KESKİN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
arzu.keskin@tedeskisehir.k12.tr
Joseph Pieri
JOSEPH PIERI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
joseph.pieri@tedeskisehir.k12.tr

Şükriye Sezer
ŞÜKRİYE SEZER
ALMANCA ÖĞRETMENİ
sukriye.sezer@tedeskisehir.k12.tr

Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ
bahar.berkay@tedeskisehir.k12.tr

Sevde Aksoylu
SEVDE AKSOYLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
sevde.aksoylu@tedeskisehir.k12.tr

Pınar Dalgın
PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr
Nursen Mutlu
NURSEN MUTLU
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
nursen.mutlu@tedeskisehir.k12.tr
Hakan Öztürk
HAKAN ÖZTÜRK
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ogur.sucuoglu@tedeskisehir.k12.tr

Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr

Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr

Ezgi Temur
EZGİ TEMUR
HALK OYUNLARI ÖĞRETMENİ
ezgi.temur@tedeskisehir.k12.tr 
Başak Gülsoy
 BAŞAK GÜLSOY
DRAMA ÖĞRETMENİ
basak.gulsoy@tedeskisehir.k12.tr 
Yasemin Gültekin
YASEMİN GÜLTEKİN
REHBER ÖĞRETMEN
yasemin.gultekin@tedeskisehir.k12.tr
 

  
   

   
© Copyright 2008 TED Eskişehir Koleji
Aktif Ziyaretçi : 3