Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 İLKOKUL ÖĞRETMEN KADROMUZ
İrfan Bilgiç
İRFAN BİLGİÇ
SINIF ÖĞRETMENİ
irfan.bilgic@tedeskisehir.k12.tr

Muhsin Aktaş
MUHSİN AKTAŞ
SINIF ÖĞRETMENİ
muhsin.aktas@tedeskisehir.k12.tr

Ayşe Öztürk
AYŞE ÖZTÜRK
SINIF ÖĞRETMENİ
ayse.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Bulu Al
FİLİZ BULUT AL
SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.al@tedeskisehir.k12.tr
Gönül Tekcan
GÖNÜL TEKCAN
SINIF ÖĞRETMENİ

gonul.tekcan@tedeskisehir.k12.tr
Gülseren Hanım Baldemir
GÜLSEREN HANIM BALDEMİR
SINIF ÖĞRETMENİ

gulseren.baldemir@tedeskisehir.k12.tr
Ertan Karayel
ERTAN KARAYEL
SINIF ÖĞRETMENİ

ertan.karayel@tedeskisehir.k12.tr
Alime Büyüktaş
ALİME BÜYÜKTAŞ
SINIF ÖĞRETMENİ
alime.buyuktas@tedeskisehir.k12.tr
Esen Şatır
ESEN ŞATIR
SINIF ÖĞRETMENİ
esen.satir@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Uzun
FİLİZ UZUN
SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.uzun@tedeskisehir.k12.tr
dsc_046_107
TÜRKAN UYSAL
SINIF ÖĞRETMENİ
turkan.uysal@tedeskisehir.k12.tr
Meral Albayrak Türkmen
MERAL ALBAYRAK TÜRKMEN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
meral.turkmen@tedeskisehir.k12.tr

Melda Akbay
MELDA AKBAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

melda.akbay@tedeskisehir.k12.tr

Ebru Öztürk
EBRU ÖZTÜRK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

ebru.ozturk@tedeskisehir.k12.tr

Tuğba Börek
TUĞBA BÖREK 
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
tugba.borek@tedeskisehir.k12.tr

BUKET YÜKSEL BALTACI
BUKET YÜKSEL BALTACI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
buket.baltaci@tedeskisehir.k12.tr
Christa DERRICO
CHRISTA DERRICO
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
christa.derrico@tedeskisehir.k12.tr

Nurgül Aşan
NURGÜL ASAN 
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ
nurgul.asan@tedeskisehir.k12.tr

Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ
sevkiye.berkay@tedeskisehir.k12.tr

Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr

Sevde Aksoylu
SEVDE AKSOYLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
sevde.aksoylu@tedeskisehir.k12.tr

Fatih Şener
FATİH ŞENER
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ

fatih.sener@tedeskisehir.k12.tr

Soner Çiçekel
SONER ÇİÇEKEL
BEDEN EĞİTİMİ 
VE SPOR ÖĞRETMENİ
soner.cicekel@tedeskisehir.k12.tr

Pınar Dalgın


PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
 ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr

Özgün Sucuoğlu
ÖZGÜN SUCUOĞLU
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgun.sucuoglu@tedeskisehir.k12.tr
Emel Aydemir
EMEL AYDEMİR
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
emel.aydemir@tedeskisehir.k12.tr
Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr
Ezgi Temur
EZGİ TEMUR
HALK OYUNLARI ÖĞRETMENİ
ezgi.temur@tedeskisehir.k12.tr 

Ferhat Yıldız
 FERHAT YILDIZ
DRAMA ÖĞRETMENİ
ferhat.yildiz@tedeskisehir.k12.tr 
Yasemin Gültekin
YASEMİN GÜLTEKİN
REHBER ÖĞRETMEN
yasemin.gultekin@tedeskisehir.k12.tr
 
     

   
© Copyright 2008 TED Eskişehir Koleji
Aktif Ziyaretçi : 3